Legnica, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Tokarz - Frezer

Legnica

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

TOKARZ- FREZER

Opis stanowiska:
- Obs³uga tokarek i frezarek
- Wykonywanie pomiarów warsztatowych
- wykonywanie czê¶ci wed³ug wzoru
- Praca tymczasowa na terenie Legnicy (okolice Huty Miedzi Legnica)

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykszta³cenie zasadnicze zawodowe lub ¶rednie techniczne
- Do¶wiadczenie przy obs³udze tokarek i frezarek min. 2 lata
- Bardzo dobra znajomo¶æ rysunku technicznego
- Umiejêtno¶æ pos³ugiwania siê przyrz±dami pomiarowymi
- Znajomo¶æ rysunku technicznego
- Chêci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Umowê o pracê tymczasow±
- Pracê w renomowanej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wys³anie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie TOK-FRE/2013.

Prosimy o za³±czenie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 14 Pazdziernik, 2013  14:39

Identyfikator: 482431

Wy¶wietleñ: 3171

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. TOKARZ
  2. Tokarz Konwencjonalny
  3. Tokarzy, FrezerÓw Oraz OperatorÓw Cnc
  4. Tokarz z wieloletnim do¶wiadczeniem
  5. Tokarz-frezer