Legnica, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kosmetyczka

Legnica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Kosmetyczka

Opis stanowiska:
- wykonywanie zabiegów kosmetycznych tj. profesjonalna kosmetyka twarzy i ciała, przedłużanie rzęs metodą 1:1, umiejętność wykonywania manicure oraz pedicure (biologiczny, cążkowy, frezarka, hybrydowy, japoński), kosmetyka drobna (henna, regulacja, depilacja) oraz: masaże (relaksacyjne, klasyczne, kamieniami), praca na nowoczesnych urządzeniach I aparaturach kosmetologicznych
- profesjonalna obsługa klienta
- zapewnienie wysokiej jakości usług
- sprzedaż kosmetyków
- reklama gabinetu
- utrzymanie czystości w gabinetach zabiegowych

Od kandydatów oczekujemy:
- ukończenia szkoły o profilu kierunkowym
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana umiejętność obsługi urządzeń: Abacosun żelazko przeciw zmarszczkowe, RF Hebe, Liposukcja Ultradźwiękowa, Dermomasażer, Elektrostymulacja
- wysokiej kultury osobistej
- komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
- kreatywności oraz zaangażowania

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- pracę w renomowanym salonie
- możliwość zdobycia doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres gabinet@platinium-lca.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie KOSMETYCZKA/2014.

Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie mrjob.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Sierpien, 2014  17:29

Identyfikator: 519613

Wyświetleń: 5255